Kvalitātes nodrošināšana tulkojumiem


Tulkojumu kvalitāte

Mūsu Kvalitātes kontroles mērķis ir nodrošināt visaugstāko pakalpojuma kvalitāti. Projektu izpildi pārrauga profesionāli projektu vadītāji, kuri var atbildēt uz ikvienu ar projektu saistītu jautājumu. Mūsu Kvalitātes kontroles procesi bez tulkošanas ietver arī materiālu rediģēšanu un obligātu pārbaudi, kas ir saistīta ar katru darba uzdevumu.
Vissvarīgākais solis šajā procesā ir konkrēta uzdevuma nodošana vislabāk piemērotam speciālistam. Piemēram, rakstisks juridiskā teksta tulkojums par patentu vai autortiesību pārkāpumiem, kurš satur arī zinātniskas formulas, pieprasa profesionālu tulkotāju ar juridiskām zināšanām un iemaņām eksaktajās zinātnēs.

Kvalitātes kontroles process ietver ne tikai atbilstošāko tulku piemeklēšanu katram pasūtījumam, bet arī tulku sagatavošanu precīzai darba izpildei. Tas ietver sevī gan tēmas papildus materiālu piemeklēšanu un nodošanu tulkiem, gan arī tulku nodrošināšanu ar detalizētu informāciju par dotā uzdevuma izpildi.

Viena no mūsu specializācijām ir materiālu tulkošana vienlaicīgi vairākās valodās. Šie specifiskie tulkošanas projekti prasa tādus Kvalitātes kontroles elementus kā piesaistīto tulkotāju apgādi ar visu nepieciešamo informāciju konsekvences nodrošinājumam dažādām valodu versijām.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai arī nepieciešama sīkāka informācija par mūsu Kvalitātes procesiem, lūdzam kontaktēties ar mūsu speciālistiem.


Mūsu kolektīvam ir ilgu gadu pieredze tulkošanas nozarē

Kontakti

Tulkošanas birojs “Tulku Fabrika”

Adrese: Kr. Barona 32-1, Rīga, LV-1011 (ieeja no Barona ielas)

Tel.: +371 67286067

Fakss: +371 67280286

Mob. tel.: +371 26695222 vai +371 26667447 vai +371 29283980

​e-pasts: info@ztb.lv

Darba laiks: 8:30 – 18:00 (darba dienās)
Sestdienās mūs var sazvanīt!